Įeiti

Trumpai apie mus

Jau dešimtus metus UAB „ LADREKSA “ organizuojama kasmetinė avalynės, rankinų ir aksesuarų paroda LitShoes – puiki vieta tiek pristatyti savo produkciją gamintojams, tiek atrasti naujausius modelius lankytojams (pirkėjams).

Kiekvieną sezoną rengiamose parodose pristatoma daugiau nei 4000 modelių iš pačių naujausių kolekcijų, atvežamų iš daugiau nei 50 fabrikų, gaminančių produkciją įvairiose šalyse. Parodoje apsilanko daug klientų, kurie atvyksta iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Anglijos, Vokietijos ir kitų šalių.

UAB „LADREKSA“ nuo pat įmonės gyvavimo pradžios siekė atrasti ir bendradarbiauti tik su gamintojais, išsiskiriančiais ne tik aukščiausios kokybės rodikliais, bet ir ypatingu mados bei stiliaus pojūčiu, kad galėtų juos pristatyti savo klientams ir patenkinti jų skonį bei lūkesčius.

Suburtas lojalių klientų būrys yra geriausias įrodymas, jog parodoje galima išsirinkti tik patikimus ir vertingus avalynės gamintojus, kurių produkcija pateisins Jūsų bei Jūsų pirkėjų poreikius bei lūkesčius, atsižvelgiant į Jūsų parduotuvės asortimentą.

/